2022. GODINA

SAMOBOR
Pop Up Art Kino, Autobusni kolodvor Samobor
12.2. subota – 18h
13.2. nedjelja – 20h
14.2. ponedjeljak – 18h

IVANEC
Kino Ivanec, Pučko otvoreno učilište “Đuro Arnold”
13.2. nedjelja – 17.30h

ZAGREB
Kino Metropolis, Muzej suvremene umjetnosti
26.2. subota – 18.30h
19.3. subota – 18.15h

 

2021. GODINA

LJETNA TURNEJA

29.06. utorak – JASTREBARSKO – 20h projekcija + Q&A
Dom kulture Jastrebarsko – kino dvorana
Pod pokroviteljstvom Centra za kulturu Jastrebarsko.

30.06. srijeda – RAB – 21.30h projekcija + Q&A
Ljetno kino, Gornja ulica 3
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Rab.

01.07. četvrtak – BUZET – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Baštion, Stari grad Buzet (ispred Crkve Sv. Jurja)
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Grada Buzeta.

03.07. subota – ŽMINJ – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Zad Kaštela (pokraj župne crkve)
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice općine Žminj.

RIJEKA
05.07. ponedjeljak – 21.30h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
06.07. utorak – 19.30h & 21.30h –> RASPRODANO!
07.07. srijeda – 19.30h –> RASPRODANO!
Ljetno Kino Art
Pod pokroviteljstvom Grada Rijeke.

PULA
06.07. utorak – 20h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
07.07. srijeda – 20h –> RASPRODANO!
08.07. četvrtak – 20h –> RASPRODANO!
09.07. petak – 20h –> RASPRODANO!
Kino Valli

RIJEKA
12.07. ponedjeljak – 21.30h –> RASPRODANO!
13.07. utorak – 21.30h –> RASPRODANO!
16.07. petak – 19.30h –> RASPRODANO!
17.07. subota – 19.30h –> RASPRODANO!
18.07. nedjelja – 19.30h –> RASPRODANO!
Ljetno Kino Art

13.07. utorak – KRK – 21.30h projekcija + Q&A
Ljetna Scena Zidine
Pod pokroviteljstvom Centra za kulturu Grada Krka.

14.07. srijeda – CRIKVENICA – 20.30h projekcija + Q&A
Lapidarij hotela Kaštel
U slučaju kiše: Dvorana Zora
Pod pokroviteljstvom Centra za kulturu Dr. Ivan Kostrenčić Crikvenica.

15.07. četvrtak – CRES – 21h projekcija + Q&A
Ljetno kino CineCres, Creskog statuta 15
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Cres.

18.07. nedjelja – SENJ – 21h projekcija + Q&A
Dom kulture M. C. Nehajev
Pod pokroviteljstvom Grada Senja, u organizaciji Turističke zajednice grada Senja.

19.07. ponedjeljak – GOSPIĆ – 21h projekcija + Q&A
Kino Korzo
Pod pokroviteljstvom Kulturno Informativnog Centra Gospić.

20.07. utorak – VODICE – 21h projekcija + Q&A
Đardin, Trg kneza Branimira
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice grada Vodice.

21.07. srijeda – BETINA (MURTER) – 21h projekcija + Q&A
Trg na moru
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice mjesta Betina i Narodne knjižnice i čitaonice Tisno.

22.07. četvrtak – SV. FILIP I JAKOV – 21h projekcija + Q&A
Park na rivni, Obala kralja Tomislava
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice općine Sveti Filip i Jakov.

24.07. subota – SPLIT – 21.30h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
26.07. ponedjeljak – SPLIT – 21.30h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
29.07. četvrtak – SPLIT – 21.30h projekcija –> RASPRODANO!
Ljetno kino Bačvice
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice grada Splita, u organizaciji Kina Mediteran.

27.07. utorak – GRADAC – 20.30h projekcija + Q&A –> POPUNJENO!
Arboretum muzeja Gradac
Pod pokroviteljstvom TZ Gradac.

29.07. četvrtak – METKOVIĆ – 21h projekcija + Q&A
Ljetna scena GKS-a
Pod pokroviteljstvom Gradskog kulturnog središta Metković.

30.07. petak – MLJET – 21h projekcija + Q&A
MARS festival, Babino polje – Mljet Adventure Robinson Society

03.08. utorak – RIJEKA – 21h projekcija –> RASPRODANO!
04.08. srijeda – RIJEKA – 21h projekcija –> RASPRODANO!
Ljetno Kino Art

04.08. srijeda – KORČULA – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Ljetno kino Korčula, Foša
Pod pokroviteljstvom Centra za kulturu Korčula.

05.08. četvrtak – SPLIT – 21h projekcija
Ljetno kino Bačvice

06.08. petak – SINJ – 20.30h projekcija + Q&A
Sinjski sajam sela, Trg dr. Franje Tuđmana
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice grada Sinja.

07.08. subota – DRVENIK VELI – 21h projekcija
Kajić na Artić, Sail-In Cinema, Drvenik Veli

07.08. subota – VIS – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Ljetno kino Hrid, Grad Vis

08.08. nedjelja – KOMIŽA – 21.30h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
09.08. ponedjeljak – KOMIŽA – 21.30h projekcija
Kino Mediteran Komiža, Hrvatskih mučenika 17
Pod pokroviteljstvom Grada Komiže, u organizaciji Kina Mediteran.

10.08. utorak – HVAR – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Kino Mediteran Hvar, Ljetna pozornica Veneranda
Pod pokroviteljstvom Grada Hvara, u organizaciji Kina Mediteran.

11.08. srijeda – JELSA – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Kino Mediteran Jelsa
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice općine Jelsa, u organizaciji Kina Mediteran.

11.08. srijeda – RIJEKA – 21h projekcija –> RASPRODANO!
12.08. četvrtak – RIJEKA – 21h projekcija –> RASPRODANO!
Ljetno Kino Art

12.08. četvrtak – SPLIT – 21h projekcija
Ljetno kino Bačvice

12.08. četvrtak – HVAR – 21h projekcija
Kino Mediteran Hvar, Ljetna pozornica Veneranda

13.08. petak – JELSA – 21h projekcija
Kino Mediteran Jelsa

13.08. petak – ZADAR – 21h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
14.08. subota – ZADAR – 21h projekcija –> RASPRODANO!
Poljana Branka Stojakovića (između crkve Sv. Dominika i Kazališta lutaka Zadar)

14.08. subota – ŠIBENIK – 21.30h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
Tvrđava Barone, Put Vuka Mandušića
Pod pokroviteljstvom Tvrđave kulture Šibenik.

15.08. nedjelja – BOL – 21h projekcija + Q&A
Kino Mediteran Bol
Pod pokroviteljstvom Centra za kulturu općine Bol, u organizaciji Kina Mediteran.

17.08. utorak – MILNA (BRAČ) – 21h projekcija + Q&A
Cimatorij
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Milna.

18.08. srijeda – POSTIRA (BRAČ) – 21h projekcija + Q&A
Stara ribarnica na Rivi
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Postira.

19.08. četvrtak – SUPETAR (BRAČ) – 21h projekcija + gostovanje autora / Q&A
Ljetno kino Supetar (Supetarsko lito), Kino Mediteran Supetar
Pod pokroviteljstvom Grada Supetra.

20.08. petak – ŠOLTA – 21h projekcija + Q&A
Grohote
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Šolta.

21.08. subota – VIS – 20.30h projekcija
Ljetno kino Hrid, Grad Vis

22.08. nedjelja – LASTOVO – 21h projekcija
Kino Mediteran Lastovo, Školsko dvorište

22.08. nedjelja – KLANJEC – 22h projekcija
Kino pred Kućom, Kuća Klajn, Antuna Augustinčića 1

24.08. utorak – BOL – 21h projekcija
Kino Mediteran Bol

28.08. subota – ŠIROKI BRIJEG – 21.30h projekcija
Mediteran Film Festival, Otvoreno kino, Festivalski trg

31.08. utorak DUBROVNIK – 20h projekcija + gostovanje autora / Q&A
Ljetno kino Slavica, Ul. branitelja Dubrovnika 42
Pod pokroviteljstvom Dubrovačkih knjižnica i Kinematografa Dubrovnik.

01.09. srijeda – ROVINJ – 18.30h projekcija
02.09. četvrtak – ROVINJ – 20.30h projekcija
Kino „Antonio Gandusio“ Rovinj

02.09. četvrtak – PLOČE – 20.30h projekcija + gostovanje autora / Q&A
Ljetna terasa Pučkog otvorenog učilišta Ploče
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Ploče.

02.-08.09. – PULA – projekcije
Kino Valli

03.09. petak – VRGORAC – 21h projekcija + Q&A
Festival pustolova Mate Svjetski, Gradski park u Vrgorcu, Hrvatskih velikana 1
Pod pokroviteljstvom Centra za kulturu i baštinu Grada Vrgorca.

JESENSKA TURNEJA

07.09. utorak – ZAGREB – 20h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
10.09. petak – ZAGREB – 20h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
12.09. nedjelja – ZAGREB – 20h projekcija –> RASPRODANO!
13.09. ponedjeljak – ZAGREB – 20h projekcija –> RASPRODANO!
Ljetna pozornica Tuškanac

06.09. ponedjeljak – PULA – 21h projekcija
07.09. utorak – PULA – 21h projekcija
08.09. srijeda – PULA – 19h projekcija
Kino Valli

08.09. srijeda – KARLOVACFour River Film Festival
18h predstavljanje knjige Davora Rostuhara “Ljubav oko svijeta” + izložba fotografija – Terasa Gradske knjižnice “Ivan Goran Kovačić”
20.30h projekcija + Q&A – Rijeka Korana, Foginovo kupalište
Pod pokroviteljstvom Gradske knjižnice “Ivan Goran Kovačić” i Turističke zajednice Grada Karlovca.

12.09. nedjelja – SUPETAR (BRAČ) – 20.30h projekcija
Kino Mediteran Supetar

13.09. ponedjeljak – BEOGRAD – 18h projekcija + Q&A –> RASPRODANO!
14. Beldocs, Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

14.09. utorak – PAKRAC – 19h projekcija + Q&A
Festival Multipak, Dvorište Janković
Pod pokroviteljstvom Gradske knjižnice Pakrac.

14.09. utorak – ĐAKOVO – 20h projekcija
Centar za kulturu Đakovo

15.09. srijeda – PETRINJA – 19.30h projekcija + Q&A
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića

15.09. srijeda – ZAGREB – 19h projekcija (Natjecateljski 10)
30. dani hrvatskog filma, Kino Tuškanac

16.09. četvrtak – OPATIJA – 19h projekcija + Q&A –> OTKAZANO ZBOG LOŠEG VREMENA

17.09. petak – MALI LOŠINJ – 20h projekcija + Q&A
Kino Vladimir Nazor Mali Lošinj, Ulica Del Conte Giovanni 13
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Mali Lošinj.

17.09. petak – IVANIĆ GRAD – 20h projekcija
Kino u Ivaniću

18.09. subota – KAŠTELIR LABINCI – 21h projekcija
Kino u Kašteliru, Kaštelir 113

18.09. subota – BJELOVAR – 20h projekcija
19.09. nedjelja – BJELOVAR – 18h projekcija
16. DOKUart Bjelovar, Kino KMC-a Bjelovar

19.09. nedjelja – OMIŠALJ (KRK) – 19h projekcija + Q&A
Društveni dom Omišalj, Pušća 121
Pod pokroviteljstvom Općine Omišalj.

ZAGREB
Kino Tuškanac – projekcije
18.09. subota – 17h
20.09. ponedjeljak – 17h
22.09. srijeda – 17h
24.09. petak – 17h
26.09. nedjelja – 17h
28.09. utorak – 17h
30.09. četvrtak – 17h
02.10. subota – 17h
05.10. utorak – 17h
13.10. srijeda – 18.30h
16.10. subota – 17h
29.10. petak – 17h

ZAGREB
Kinoteka – projekcije
20.09. ponedjeljak – 20h
23.09. četvrtak – 18h
27.09. ponedjeljak – 20h
29.09. srijeda – 18h
01.10. petak – 18h
07.10. četvrtak – 18h
09.10. subota – 16.30h
16.10. subota – 16.30h
20.10. srijeda – 18h
23.10. subota – 16.30h
30.10. subota – 16.30h

ZAGREB
Dokukino KIC projekcije
10.09. petak  19h –> RASPRODANO!
11.09. subota – 21h –> RASPRODANO!
12.09. nedjelja – 21.30h –> RASPRODANO!
21.09. utorak –  – 21h
22.09. srijeda –  21h
01.10. petak – 21h
02.10. subota –  18h
03.10. nedjelja – 18h
17.10. nedjelja – 19h
22.10. petak – 21h
23.10. subota – 19h
24.10. nedjelja – 18h
06.11. subota – 19h
07.11. nedjelja – 21h
12.11. petak – 21h

20.09. ponedjeljak – SV. IVAN ZELINA – 19h projekcija + Q&A
Kino Zelina
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Sv. Ivan Zelina.

21.09. utorak – VELIKA GORICA – 20h projekcija + Q&A
Kino Gorica, Pučko otvoreno učilište Velika Gorica
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica.

23.09. četvrtak – VELIKA GORICA – 20h projekcija
Kino Gorica, Pučko otvoreno učilište Velika Gorica

23.09. četvrtak – SLATINA – 20h projekcija
Kino Slatina, Pučko otvoreno učilište

23.09. – četvrtak – MOTOVUN – 21h projekcija
Kino Bauer, trg Andrea Antico

23.09. četvrtak – OSIJEK – 19.30h projekcija + Q&A
Kino Urania
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Grada Osijeka.

OSIJEK
Kino Urania – projekcije
24.09. petak – 18.30h
25.09. subota – 18.30h
26.09. nedjelja – 18.30h
27.09. ponedjeljak – 18.30h
28.09. utorak – 18.30h
30.09. četvrtak – 18.30h
01.10. petak – 18.30h
02.10. subota – 18.30h i 20h
03.10. nedjelja – 18.30h i 20h
04.10. ponedjeljak – 18.30h
05.10. utorak – 18.30h
06.10. srijeda – 18.30h
07.10. četvrtak – 18.30h
08.10. petak – 20.15h
09.10. subota – 18.30h
10.10. nedjelja – 18.30h i 20h
11.10. ponedjeljak – 18.30h
12.10. utorak – 20.15h
14.10. četvrtak – 18.30h
15.10. petak – 20.15h
17.10. nedjelja – 20h
18.10. ponedjeljak – 18.30h
19.10. utorak – 18.30h
20.10. srijeda – 18.30h
22.10. petak – 20.30h
23.10. subota – 20.30h
24.10. nedjelja – 18.30h
25.10. ponedjeljak – 18.30h
27.10. srijeda – 18.30h
30.10. subota – 20.15h
31.10. nedjelja – 20h
01.11. ponedjeljak – 18.30h
03.11. srijeda – 18.30h
5.11. petak – 20.15h
6.11. subota – 18.30h
7.11. nedjelja – 20.15h
13.11. subota – 18.30h
15.11. ponedjeljak – 18.30h
16.11. utorak – 20.15h

24.09. petak – VINKOVCI – 19h projekcija + Q&A
Gradsko kazalište Joza Ivakić Vinkovci
Pod pokroviteljstvom Gradske knjižnice Vinkovci.

24.09. petak – BUJE – 21h projekcija
Pučko otvoreno učilište Buje, Trg Josipa Broza Tita 6

24.09. petak – ZABOK – 18.30h projekcija
25.09. subota – ZABOK – 18.30h projekcija
Kino Zabok

25.09. subota – PLAŠKI – 19.30h projekcija
Kino Plaški

25.09. subota – DUGA RESA – 19.30h projekcija
Kino Duga Resa

25.09. subota – VELIKA GORICA – 20h projekcija
Kino Gorica, Pučko otvoreno učilište Velika Gorica

25.09. subota – SUHOPOLJE – 20h projekcija + Q&A
Dvorište dvorca Janković
Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Virovitičko-podravske županije.

27.09. ponedjeljak – KRIŽ – 20h projekcija + Q&A
Dom kulture Josip Badalić Križ
Pod pokroviteljstvom Knjižnice i čitaonice Križ.

28.09. utorak – NOVA GRADIŠKA – 19.30h projekcija + Q&A
Dom kulture – Kino Nova Gradiška
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Matija Antun Relković.

29.09. srijeda – KUTINA – 19h projekcija + Q&A
Dom kulture, POU Kutina
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Kutina.

30.09. četvrtak – KRIŽEVCI – 20h projekcija + Q&A –> POPUNJENO!
Kino Križevci, Razvojni centar i tehnološki park, Ulica Franje Tuđmana 20
Pod pokroviteljstvom udruge P.O.I.N.T.

01.10. petak – POŽEGA – 20h projekcija + Q&A –> POPUNJENO!
Gradska knjižnica Požega, Galerija svjetlosti
Pod pokroviteljstvom Gradske knjižnice Požega.

02.10. subota – VRBOVEC – 18h projekcija + Q&A
Pučko otvoreno učilište Vrbovec
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Vrbovec.

03.10. nedjelja – VARAŽDIN – 18h projekcija + Q&A
Kino Gaj
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Varaždin.

03.10. nedjelja – IVANEC – 17.30h projekcija
Kino Ivanec, Pučko otvoreno učilište “Đuro Arnold”

09.10. subota – KRIŽEVCI – 18h projekcija
Multimedijska dvorana Gradske knjižnice Franjo Marković Križevci

10.10. nedjelja – VARAŽDIN – 18h projekcija
Kino Gaj

13.10. srijeda – ZADAR – 20h projekcija
Koncertna dvorana Kneževe palače

16.10. subota – ROVINJ – 18h projekcija
Kino „Antonio Gandusio“ Rovinj

ČAKOVEC – projekcije
16.10. subota – 18h
18.10. ponedjeljak – 18h
Centar za kulturu Čakovec

23.10. subota – ŠIBENIK – 18h projekcija
27.10. srijeda – ŠIBENIK – 20h projekcija
Kuća umjetnosti Arsen

26.10. utorak – SAMOBOR – 20h projekcija + Q&A –> POPUNJENO!
Kino Pučkog otvorenog učilišta Samobor, Trg Matice Hrvatske 6
Pod pokroviteljstvom Pučkog otvorenog učilišta Samobor.

DARUVAR
Kino “30. svibnja”, Pučko otvoreno učilište Daruvar
05.11. petak – 19h
06.11. subota – 19h
07.11. nedjelja – 20h

ZAGREB
Kino Metropolis, Muzej suvremene umjetnosti
05.11. petak – 19.30h
06.11. subota – 20.30h
11.11. četvrtak – 19.30h
12.11. petak – 19.30h
13.11. subota – 18.30h, 20.30h
16.11. utorak – 19.30h
17.11. srijeda – 20.15h
20.11. subota – 18.30h
25.11. četvrtak – 19.30h
1.12. srijeda – 20h
4.12. subota – 18.30h
7.12. utorak – 19.30h
8.12. srijeda – 19.30h
15.12. srijeda – 19.30h
18.12. subota – 19.30h
28.12. utorak – 19.30h

SPLIT
Kino Karaman
05.11. petak – 18.45h
07.11. nedjelja – 18.45h
09.11. utorak – 20.15h
13.11. subota – 17h
14.11. nedjelja – 18.45h
16.11. utorak – 20.15h
19.11. petak – 17h
30.11. utorak – 17h

SAMOBOR
Pop Up Art kino
06.11. subota – 19h
07.11. nedjelja – 19h

POREČ
POU Poreč, PorečDox
11.11. četvrtak – 18h projekcija + gostovanje autora / Q&A –> POPUNJENO!
11.11. četvrtak – 20h projekcija –> POPUNJENO!

NAŠICE
Kino Dom kulture Našice
13.11. subota – 19h
14.11. nedjelja – 19h

SISAK
16. Revija dokumentarnog filma Fibula
Centar kreativne industrije Sisak
Ulaz slobodan, besplatne ulaznice se mogu preuzeti na blagajni Doma kulture radnim danom od 15 – 20h. Ulazak u prostor CIKS-a moguć je jedino uz predočenje COVID potvrde.
29.11. ponedjeljak – 19.30h

NOVSKA
POU Novska – Kino Novska
Ulaz besplatan i moguć isključivo uz predočenje COVID potvrde.
9.12. četvrtak – 19h
17.12. petak – 18h

SRBIJA TURNEJA

Cinestar Srbija
Projekcije na prvi dan prikazivanja u svakom gradu uključivat će gostovanje autora Davora i Anđele Rostuhar te će nakon filma biti održan Q&A tokom kojeg će se moći postaviti pitanja o filmu i projektu.

BEOGRAD
CINESTAR 4DX BEOGRAD, ADA MALL, Radnička 9
28.10 četvrtak – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
28.10 četvrtak – 20.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
01.11. ponedjeljak – 20h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
03.11. srijeda – 18h – projekcija
03.11. srijeda – 20h – projekcija

NOVI SAD
4DX NOVI SAD, BIG, Sentandrejski put br. 11
29.10. petak – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
29.10. petak – 20.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A

ZRENJANIN
CINESTAR ZRENJANIN, BIG, Bagljaš
30.10. subota – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A

PANČEVO
CINESTAR PANČEVO, BIG, Miloša Obrenovića 12
31.10. nedjelja – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A

BOSNA I HERCEGOVINA TURNEJA

Cinestar Bosna i Hercegovina
Projekcije na prvi dan prikazivanja u svakom gradu uključivat će i gostovanje autora Davora i Anđele Rostuhar te će nakon filma biti održan Q&A tokom kojeg ćete moći postaviti pitanja o filmu i projektu.

SARAJEVO
CINESTAR 4DX SARAJEVO, BINGO CITY CENTER, Džemala Bijedića 160
4.11. četvrtak – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
4.11. četvrtak – 19.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
4.11. četvrtak – 20.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
8.11. ponedjeljak – 19:30 projekcija filma

MOSTAR
CINESTAR MOSTAR, MEPAS MALL, Kardinala Stepinca bb
5.11. petak – 18.30h, 19.45h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
8.11. ponedjeljak – 19:30 projekcija filma

ZENICA
CINESTAR ZENICA, EKRAN FAMILY CENTAR, Trg Alije Izetbegovića 86
6.11. subota – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A

TUZLA
CINESTAR TUZLA, CITY CENTER BINGO, Mitra Trifunoviča Uče 2
7.11. nedjelja – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A

BANJA LUKA
CINESTAR BANJA LUKA 4DX, DELTA PLANET, Bulevar srpske vojske 8
8.11. ponedjeljak – 18.30h – projekcija + gostovanje autora / Q&A
Ulaznice možete kupiti OVDJE.

MOSTAR
CINESTAR MOSTAR, MEPAS MALL, Kardinala Stepinca bb
8.11. ponedjeljak – 19.30h – projekcija

SARAJEVO
CINESTAR 4DX SARAJEVO, BINGO CITY CENTER, Džemala Bijedića 160
8.11. ponedjeljak – 19.30h – projekcija